Movies
Ratings
258
Vanilla SkyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 3.5
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.5
Heavenly ForestRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
CubeRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
A Few Good MenRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.5
SkyfallRated ★ 4.5
EquilibriumRated ★ 4.5
StardustRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 4.0