Titles you rated
The LoverRated ★ 5.0
TwentyRated ★ 4.0
The Phantom of the OperaRated ★ 0.5
VenomRated ★ 3.0
YummyRated ★ 1.0
As Tears Go ByRated ★ 2.5
HereditaryRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 5.0
Nine 1/2 WeeksRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.5
Meet Joe BlackRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
I Am a HeroRated ★ 2.5
Murder on the Orient ExpressRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 5.0
Happy Death Day 2URated ★ 1.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0