Titles you rated
 The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0 The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
 Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5 Love, Death & Robots Season 4Rated ★ 1.5
 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0 Love, Death & Robots Season 3Rated ★ 4.0
 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0 Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5 Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5 Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5 The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
 Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5 Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 1.5
 D.P. Season 2Rated ★ 2.5 D.P. Season 2Rated ★ 2.5
 Big Bet Season 2Rated ★ 1.5 Big Bet Season 2Rated ★ 1.5
 Big Bet Season 1Rated ★ 3.0 Big Bet Season 1Rated ★ 3.0
 Narco-SaintsRated ★ 3.5 Narco-SaintsRated ★ 3.5
 D.P.Rated ★ 4.5 D.P.Rated ★ 4.5
 Chainsaw ManRated ★ 4.0 Chainsaw ManRated ★ 4.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5