Titles you rated
Beastars Season 2Rated ★ 3.5
Beastars Season 1Rated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.0
Chainsaw ManRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 2.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
The Apothecary DiariesRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Kemono JihenRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.5- Mobile Suit Gundam UC RE:0096Rated ★ 4.5
- Mobile Suit Gundam: The Witch From Mercury Season 2Rated ★ 2.5
Mobile Suit Gundam: The Witch from MercuryRated ★ 3.0