Movies
Ratings
1701
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
The RoundupRated ★ 3.5
Nobody from NowhereRated ★ 5.0
Gantz:ORated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 5.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Don't BreatheRated ★ 5.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
Venom: Let There Be CarnageRated ★ 5.0
Black WidowRated ★ 4.0
DuneRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0
Zack Snyder's Justice LeagueRated ★ 5.0
Honest CandidateRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 5.0
TenetRated ★ 5.0
The Suicide SquadRated ★ 5.0