Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 1.5
Winter SonataRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 3.0- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.5
TazzaRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.5
GourmetRated ★ 3.5
Warrior Baek Dong SooRated ★ 5.0
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 3.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 3.5
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 3.5
History of a SalarymanRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 3.0