Movies
Ratings
464
HomecamRated ★ 1.5
No Other ChoiceRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
20th Century GirlRated ★ 3.0
Crush and BlushRated ★ 5.0
PsychoRated ★ 4.0
SuspiriaRated ★ 0.5
Three… ExtremesRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 4.5
Over the RainbowRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 1.0
Wrong TurnRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.5
4 Horror Tales - February 29Rated ★ 1.5
Basic InstinctRated ★ 4.0
AntebellumRated ★ 3.0