Series
Ratings
40- Three Idiots in KenyaRated ★ 2.5
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.0
As You Stood ByRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Better Late Than SingleRated ★ 4.5- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 1.5
Haunted PalaceRated ★ 1.5
Resident PlaybookRated ★ 1.5
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 3.0
Death's GameRated ★ 4.0
MovingRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
The Worst of EvilRated ★ 3.0
Doona!Rated ★ 3.0
One Piece Season 1Rated ★ 2.5