Series
Ratings
42- GokusenRated ★ 3.0
- 1리터의 눈물Rated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 4.5
CSI: NYRated ★ 5.0
Sherlock Season 1Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Lost GirlRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 3.5
Master's SunRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
Haikyuu!!Rated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 3.5
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0