Movies
Ratings
102
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Going by the BookRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.5
Kong: Skull IslandRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 2.0
Last VegasRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
The Perfect World of KaiRated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 4.0
Omae Umasou Da naRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
WarcraftRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
SawRated ★ 4.0