Movies
Ratings
163
Dear JohnRated ★ 4.5
ThorRated ★ 4.0
Grown Ups 2Rated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 4.5
Starship TroopersRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.5
HeadhuntersRated ★ 4.0
DisturbiaRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 5.0
My Boss, My TeacherRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 4.5
Ghost HouseRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.0
Pearl HarborRated ★ 5.0
BeastlyRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0