Movies
Ratings
600
FlippedRated ★ 4.5- SawRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5- Timon And PumbaaRated ★ 5.0
The Fifth ElementRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 3.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
My Boss, My HeroRated ★ 3.5
My Boyfriend Is Type BRated ★ 3.0
OseamRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
Eye For An EyeRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0
Best ChefRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0