Titles you rated
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Personal TasteRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
The LegendRated ★ 4.0
The HeirsRated ★ 4.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0- SkinsRated ★ 4.0
The Light in Your EyesRated ★ 4.5
Crime SceneRated ★ 4.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Women of the SunRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 4.0
Hwang Jin YiRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 4.0- SkinsRated ★ 5.0
MistyRated ★ 4.5- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
ReturnRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 4.0