Titles you rated
Bad Boys IIRated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 2.5
Little ForestRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 1.5
Black PantherRated ★ 2.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0- Mr. Gam's VictoryRated ★ 2.0
Anarchist from ColonyRated ★ 2.5
Evan AlmightyRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 4.5
GateRated ★ 0.5
Midnight RunnersRated ★ 1.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 2.5- 18 - Eighteen NoirRated ★ 3.0
Open Your EyesRated ★ 5.0
MoonlightRated ★ 3.5