Series
Ratings
302
For You in Full BlossomRated ★ 2.5
KAIST Season 1Rated ★ 4.5
Mrs. PepperpotRated ★ 4.0
Wedding PeachRated ★ 4.5
TripleRated ★ 2.5
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 2.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 2.0- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
Sweet 18Rated ★ 4.0- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 2.0
The Great DoctorRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.0
TomatoRated ★ 4.0
Six SiblingsRated ★ 4.0- Mr. QRated ★ 4.0
SoulRated ★ 2.0