Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The PriestsRated ★ 3.0
Love FictionRated ★ 5.0
The ThievesRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
The WailingRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0