Titles you rated
Park Hwa-youngRated ★ 2.0
Lock, Stock and Two Smoking BarrelsRated ★ 3.0
ValkyrieRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.5
District B13Rated ★ 2.0
Paradise MurderedRated ★ 4.0
ArgoRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 4.0
Ender's GameRated ★ 1.5
Star TrekRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 2.0
American PsychoRated ★ 2.0
Kong: Skull IslandRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 2.0