Movies
Ratings
183
The Berlin FileRated ★ 3.0
Secretly, GreatlyRated ★ 3.5
The Classified FileRated ★ 2.5
Man of SteelRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Meet the In-LawsRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0- WishRated ★ 3.5
Spirited AwayRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.0
King and the ClownRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0