Movies
Ratings
326
Wicked: For GoodRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 4.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
Portrait of a Lady on FireRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
The FortressRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0