Titles you rated
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Alone in LoveRated ★ 4.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
She Was PrettyRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 1.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.5
Sherlock Season 1Rated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.0