Movies
Ratings
624
AquamanRated ★ 4.5
LifeRated ★ 3.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
The Great BattleRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
Honokaa BoyRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 2.5
Leap!Rated ★ 3.5
What Happened to MondayRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Before I Go to SleepRated ★ 2.0
Finding DoryRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 2.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Home Alone 4Rated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.5
Babe: Pig in the CityRated ★ 3.5