Titles you rated
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 1.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 2.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
My WayRated ★ 3.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 3.0
LoganRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
8 MileRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0