Titles you rated
What Comes After LoveRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 0.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 5.0
Chainsaw ManRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 5.0
While You Were SleepingRated ★ 4.5
Real MenRated ★ 0.5
LastRated ★ 5.0
Ghost StoriesRated ★ 3.5- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.0
- Powerpuff GirlRated ★ 2.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.0
Delicious GuysRated ★ 3.0