Titles you rated
HorimiyaRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 5.0
High KickRated ★ 3.0- InuYashaRated ★ 3.0
- InuYashaRated ★ 3.5
- InuYashaRated ★ 2.5
- InuYashaRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0