Titles you rated
- 리뷰왕 장봉기Rated ★ 5.0
Years and YearsRated ★ 3.5
Gilmore GirlsRated ★ 2.5- New Journey to the West Season 1Rated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5- 72 Seconds Season 3Rated ★ 4.0
72 Seconds Season 2Rated ★ 3.0- 72 Seconds Season 1Rated ★ 3.5
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Suburra: Blood on Rome Season 1Rated ★ 4.5
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0