Titles you rated
Steel RainRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
The Italian JobRated ★ 3.5
The Green MileRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 3.5
The MegRated ★ 0.5
The Prince of EgyptRated ★ 4.0
Total RecallRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
AcceptedRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.5
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 4.5
MatildaRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 3.5
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0