Titles you rated
Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.5
WhiplashRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 2.5
Believer 2Rated ★ 2.0
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Leave the World BehindRated ★ 3.5- The rain comes soonRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 3.5
AshfallRated ★ 3.0
GreenlandRated ★ 3.5
AnnihilationRated ★ 3.5
ConfessionRated ★ 2.5
StarfishRated ★ 1.5
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
United 93Rated ★ 3.5
Project Wolf HuntingRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0