Movies
Ratings
248
Police Story 3: SupercopRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 3.0
Die HardRated ★ 3.0
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Clash of the TitansRated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.5
CarsRated ★ 3.0
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
HannibalRated ★ 3.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
Police StoryRated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
GhostbustersRated ★ 4.0
Con AirRated ★ 3.0