Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 2.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 5.0
Dr. RomanticRated ★ 2.5
Sleepy HollowRated ★ 5.0
Sleepy HollowRated ★ 5.0
Warm and CozyRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 5.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
My FamilyRated ★ 3.0
SignRated ★ 5.0
Master's SunRated ★ 4.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 1.5
Secret LoveRated ★ 3.0- 으랏차차 짠돌이네Rated ★ 2.0
IRIS 2Rated ★ 2.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0