Titles you rated
Sorority BoysRated ★ 4.0
The House BunnyRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 3.5
Northern Limit LineRated ★ 3.5
Let the Right One InRated ★ 4.0
Hide and SeekRated ★ 3.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 3.5- WishRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Wild ChildRated ★ 3.5
High School MusicalRated ★ 4.0
EnchantedRated ★ 3.0
Let Me InRated ★ 4.0
The Princess DiariesRated ★ 3.5
She's the ManRated ★ 4.0
An Ethics LessonRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Easy ARated ★ 3.5