Titles you rated
SignRated ★ 4.5
Mr. OsomatsuRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
White ChristmasRated ★ 4.0
Drinking SoloRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Kimi ni Todoke: From Me to YouRated ★ 4.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 4.0
Gossip GirlRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.5
Haikyuu!!Rated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 3.5
- Powerpuff GirlRated ★ 3.5
One PieceRated ★ 4.0