Titles you rated
The Greatest LoveRated ★ 4.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0- Banana Actually Season 1Rated ★ 3.0
- The Ordinary Life of Ms. O Season 2Rated ★ 5.0
The Ordinary Life of Ms. O Season 3Rated ★ 5.0- The Ordinary Life of Ms. O Season 1Rated ★ 5.0
IRISRated ★ 0.5- SkinsRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Temperature of LoveRated ★ 5.0
StrangerRated ★ 5.0
SkinsRated ★ 3.0
Prison Break Season 1Rated ★ 2.5- おせんRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5- Hotaru no HikariRated ★ 3.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0