Titles you rated
Casino RoyaleRated ★ 4.0
HancockRated ★ 3.5
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
The InternRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Dark ShadowsRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.5
Taken 2Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
71: Into the FireRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5