Titles you rated
The Hurt LockerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
Eastern PromisesRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Berserk: The Golden Age Arc 3 - The AdventRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 3.0
End of WatchRated ★ 4.0
Open RangeRated ★ 3.0
Art of FightingRated ★ 4.5
A Hard DayRated ★ 3.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Warm BodiesRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 4.0
SunnyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 4.5
R-PointRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.0