Titles you rated
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 2.0
Step UpRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
300Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 2.0
Patema InvertedRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5- SawRated ★ 5.0
Death BellRated ★ 2.0- Riddles of the SphinxRated ★ 3.0
My Boss, My HeroRated ★ 4.0
The ConjuringRated ★ 4.0