Titles you rated
Farewell My ConcubineRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
Kick-Ass 2Rated ★ 5.0
WaterworldRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 3.5
ZombielandRated ★ 5.0
Loving VincentRated ★ 4.5- Highway StarRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Memoir of a MurdererRated ★ 4.0
My Wife Is a GangsterRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 5.0
BurningRated ★ 2.0
Scary Movie 2Rated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 1.5
CinderellaRated ★ 5.0
Terminator: Dark FateRated ★ 2.0
GodzillaRated ★ 4.0
The PrisonRated ★ 3.0