Titles you rated
Rustic PeriodRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
IRIS 2Rated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
IRISRated ★ 4.0
The Great DoctorRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.0
Fabulous BoysRated ★ 3.0
The LegendRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 3.0
Late Night RestaurantRated ★ 4.5
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Anohana: The Flower We Saw That DayRated ★ 5.0