Titles you rated
D.P.Rated ★ 3.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 1.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 3.0
Ushijima the Loan Shark Season 1Rated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Person of Interest Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 2Rated ★ 3.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.5
Junjou Romantica Season 3Rated ★ 1.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0- Midnight Diner Season 1Rated ★ 3.0
Solitary GourmetRated ★ 3.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
My Love Story!!Rated ★ 4.5