Titles you rated
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 2.0
High Kick Through The RoofRated ★ 2.0
SherlockRated ★ 5.0
High KickRated ★ 4.0
The MissingRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 5.0
SherlockRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0