Titles you rated
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 2.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0