Titles you rated
The UnjustRated ★ 4.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
The ScentRated ★ 0.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
PunchRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
The ConcubineRated ★ 0.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 5.0
SecretRated ★ 3.5