Series
Ratings
57
Jujutsu KaisenRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.0
Yowamushi Pedal: New GenerationRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 3.0
Big Windup!Rated ★ 3.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 5.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 3.0
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 3.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0