Movies
Ratings
118 Monsters UniversityRated ★ 3.5 Monsters UniversityRated ★ 3.5
 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5 High School Musical 3: Senior YearRated ★ 2.5
 The VillainessRated ★ 4.0 The VillainessRated ★ 4.0
 MasqueradeRated ★ 2.5 MasqueradeRated ★ 2.5
 MonsterRated ★ 2.5 MonsterRated ★ 2.5
- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
 Toy StoryRated ★ 3.0 Toy StoryRated ★ 3.0
 L: Change the WorldRated ★ 4.0 L: Change the WorldRated ★ 4.0
 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0 The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 4.0
 The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0 The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
 Fabricated CityRated ★ 3.5 Fabricated CityRated ★ 3.5
 FamilyhoodRated ★ 4.0 FamilyhoodRated ★ 4.0
 Death Note: The Last NameRated ★ 3.5 Death Note: The Last NameRated ★ 3.5
 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5 Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5 Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
 The Battleship IslandRated ★ 3.0 The Battleship IslandRated ★ 3.0
 You Call It PassionRated ★ 4.0 You Call It PassionRated ★ 4.0
 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0 Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
 Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0 Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
 MarathonRated ★ 3.0 MarathonRated ★ 3.0