Series
Ratings
45
Crime Scene 3Rated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
- DEATH NOTERated ★ 3.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
Rooftop PrinceRated ★ 4.0
Bubble GumRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0- 1리터의 눈물Rated ★ 4.0