Series
Ratings
21
Oshi no KoRated ★ 4.0
Kaiju No. 8Rated ★ 4.5
Black KnightRated ★ 0.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.0
AwakenRated ★ 1.5
Breaking BadRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
DorohedoroRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
The BoysRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.0
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5