Movies
Ratings
668
Police Story 2013Rated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
Rio 2Rated ★ 3.5
Legends of Valhalla: ThorRated ★ 2.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.5
YamakasiRated ★ 2.5
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.5
The Adventures of JinbaoRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
101 Dalmatians II: Patch's London AdventureRated ★ 3.0
RioRated ★ 3.5
Fist of LegendRated ★ 2.5
The AnimatrixRated ★ 2.0
InsidiousRated ★ 3.5
Child's Play 2Rated ★ 2.0
Horror StoriesRated ★ 3.0
PaulRated ★ 3.0
Who Am I?Rated ★ 3.0
Oh BrothersRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 3.0