Movies
Ratings
87 ZootopiaRated ★ 4.5 ZootopiaRated ★ 4.5
 My Sassy GirlRated ★ 4.0 My Sassy GirlRated ★ 4.0
 TransformersRated ★ 3.0 TransformersRated ★ 3.0
 Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0 Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
 Shrek 2Rated ★ 4.0 Shrek 2Rated ★ 4.0
 HopeRated ★ 3.5 HopeRated ★ 3.5
 May 18Rated ★ 4.0 May 18Rated ★ 4.0
 Hello GhostRated ★ 4.0 Hello GhostRated ★ 4.0
 OnceRated ★ 4.0 OnceRated ★ 4.0
 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5 Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.5
 TitanicRated ★ 3.0 TitanicRated ★ 3.0
 Thread of LiesRated ★ 2.5 Thread of LiesRated ★ 2.5
 SilencedRated ★ 4.0 SilencedRated ★ 4.0
 The ThievesRated ★ 3.5 The ThievesRated ★ 3.5
 Legally BlondeRated ★ 2.5 Legally BlondeRated ★ 2.5
 You Are My SunshineRated ★ 4.0 You Are My SunshineRated ★ 4.0
 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0 The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0 You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
 I Give My First Love to YouRated ★ 3.5 I Give My First Love to YouRated ★ 3.5
 High School Musical 2Rated ★ 5.0 High School Musical 2Rated ★ 5.0