Series
Ratings
111
Dan Da DanRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 3.5
One Piece Season 1Rated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
Young SheldonRated ★ 4.5
Young SheldonRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 12Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 11Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 10Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 8Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
Black Mirror Season 6Rated ★ 2.5