Series
Ratings
46
Slam DunkRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
Community Season 1Rated ★ 2.5
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
Lucky LouieRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 2.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.5- The IT CrowdRated ★ 3.5
- New GirlRated ★ 2.5
New GirlRated ★ 3.0
New GirlRated ★ 3.0
Friends Season 7Rated ★ 3.5