Movies
Ratings
421
Wonder WomanRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.5
Fight ClubRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 3.5
Josee, the Tiger and the FishRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 4.5
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 3.5
Captain FantasticRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIRated ★ 2.5
A Moment of RomanceRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 4.0
Green FishRated ★ 4.0
Once Upon a Time in AmericaRated ★ 3.0